ردیاب آرون | بهترین ردیاب خودرو ، ارزانترین ردیاب آهن ربایی ، کوچکترین ردیاب موتورسیکلت

arongps

« ردیاب خودرو »

بیش از 10 سال سابقه ...

انتخابی مطمئن برای امنیت خودرو شما

با نصب دستگاه ردیاب خودرو، وسیله نقلیه و ماشین خود را 100% ضد سرقت کنید. از موقعیت لحظه ای خودرو بصورت آنلاین مطلع شوید. در صورت نیاز با یک sms خودرو خود را خاموش کنید. در صورت باز شدن درب ها و سرقت باطری از طریق دریافت تماس تلفنی و پیامک هشدار مربوطه را دریافت کنید.

تنها کافیست خودرو خود را به دستگاه ردیاب مجهز کنید.

ارسال موقعیت لحظه ای خودرو بر روی موبایل و کامپیوتر کاربر

امکان خامون کردن خودرو از راه دور با یک پیامک هنگام سرقت خودرو

اعلام هشدار پیامکی باز شدن درب خودرو شامل 4 درب بعلاوه صندوق و کاپوت

هشدار پیامکی و تلفنی هنگام قطع باطری و یا سرقت خودرو

ارسال هشدار پیامکی و تلفنی ضربه و روشن شدن خودرو و سرعت غیرمجاز

دارای باطری داخلی پشتیبان به منظور روشن ماندن دستگاه هنگام قطع باطری خودرو

ردیاب خودرو چیست؟

دستگاهی با ابعاد مختلف (معمولا خیلی کوچک) می باشد، که قابلیت نمایش مکان خودرو را بر روی نقشه دارد. ارتباط این دستگاه با شما به واسطه یک سیم کارت می باشد که اطلاعات را از طریق GPRS سیم کارت به پنل های ردیابی ارسال می نماید و مکان دقیق خودرو شما را نمایش می دهد. ردیاب خودرو به لطف کوچک بودنش قابلیت مخفی کردن در قسمت های مختلفی از ماشین را دارا می باشد و به راحتی سارقان نمی توانند آن را پیدا کنند. این سیستم از یک باطری اضطراری استفاده می نماید که به محض قطع کردن جریان برق خودرو دستگاه به روی باطری خود سوئیچ می شود و ساعت ها عملیات ردیابی را برای شما بدون هیچگونه مشکلی انجام می دهد.

طرز کار ردیاب خودرو :

ردیاب خودرو از ماژول های جی پی اس استفاده می نماید، بدین صورت موقعیت خود را از جی پی اس دریافت می کند و از آنجایی که تمامی نقاط زمین دارای طول و عرض جغرافیایی مشخصی می باشند، ردیاب این ارقام را به واسطه اینترنت سیم کارت به پنل ردیابی ارسال می نماید و از این رو موقعیت خودرو بر روی پنل ردیابی نمایش داده می شود. از قابلیت های جالب این دستگاه می توان به ارسال پیامک خالی به شماره سیم کارت به کار رفته در ردیاب اشاره نمود تا پس از ارسال پیامک موقعیت ردیاب برای شما به صورت پیامکی برگشت داده شود. خوبی دستگاه های ردیاب خودرو این است که در تمامی نقاط زمین می توان از آن ها استفاده کرد.

سوال: در صورت عدم آنتن دهی سیم کارت موقعیتی نیز برای پنل ردیابی ارسال نمی شود پس در این مواقع آیا دستگاه کار نمی کند؟ در اکثر مدل های دستگاه (بسته به نوع مدل ) شیاری برای کارت حافظه قرار داده شده است که در صورت عدم ارسال اطلاعات و موقعیت خودرو به پنل ردیابی این اطلاعات به صورت خودکار درون این کارت حافظه ذخیره می شوند و به محض این که آنتن دهی لازم بر قرار شود تمامی اطلاعات برای پنل ارسال می شود. البته هم اکنون در ایران تمامی جاده های کشور زیر پوشش دکل های مخابراتی قرار داده شده است و کمتر جایی مشاهده می شود که پوشش لازم را نداشته باشد.

سوال: برای شارژ سیم کارت چه باید کرد؟ کافیست از طریق شارژ مستقیم اپراتور ها اقدام نمایید.

سوال: آیا میزان مصرف شارژ سیم کارت زیاد می باشد؟ خیر. ارسال ارقامی که بسیار حجم پایینی دارد (کمتر از 1 کیلوبایت) باعث از دست رفتن سریع شارژ سیم کارت نمی شود و همچنین دستگاه ها بسته به نوع مدل به محض تغییر موقعیت اطلاعات جدید را ارسال می نمایند. پس در نتیجه زمانی که خودرو در مکانی توقف دارد ارسال اطلاعاتی هم صورت نمی گیرد و تنها موقعیت مکان کنونی ارسال می شود و به محض کوچکترین حرکت اطلاعات جدید ارسال می شود. این قابلیت باعث می شود که اینترنت شارژ بسیار کمی از سیم کارت را استفاده کند.

سوال: آیا ردیاب خودرو قابلیت نصب بر روی تمامی خودرو ها را دارد؟ بله . نه تنها برروی تمامی خودرو ها بلکه بر روی تمامی وسایل متحرک قابلیت نصب دارد.

سوال: آیا ردیاب خودرو با برق ماشین تداخل ندارد؟ پاسخ این سوال بستگی به موارد زیادی دارد به طور مثال دستگاه ردیاب خودرو تقلبی و غیر اصلی مشکل تداخل را در حد بسیار کمی خواهند داشت و همچنین در صورت عدم نصب و راه اندازی صحیح نیز این مورد شاید اتفاق بیافتد اما در صورتی که ردیاب خودرو اصلی را از شرکتی مطمئن خریداری نمایید و همچنین نصب این دستگاه توسط نمایندگی های شرکت انجام شود به هیچ عنوان دستگاه تداخلی با برق خودرو نخواهد داشت. در بخش راه های تشخیص ردیاب خودرو اصل از غیر اصل به این موضوع کاملا پرداخته ایم.

سوال: آیا با وجود ردیاب خودرو نیازی به دزدگیر خودرو نیز می باشد؟ خیر. به هیچ عنوان نیازی نیست. در قسمت مبحث تخصصی ردیاب خودرو به این موضوع به صورت کامل می پردازیم.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/cqlnonku/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/woocommerce/classes/products-renderer.php on line 83